Ako uzavrieť PZP online!

Publikované: 05.07.2021

V minulosti ak ste chceli uzavrieť PZP museli ste navštíviť konkrétnu poisťovňu, alebo maklérsku spoločnosť, ktorá Vám vypísala zmluvu, ktorú ste museli podpísať a dostali ste „šek“ alebo „príkaz na úhradu“,  ktorý bolo treba uhradiť a až potom ste boli poistený…

V dnešnej digitálnej dobe stačí navštíviť našu stránku  www.financnakalkulacka.sk, kde stačí kliknúť na „Rýchle porovnanie ceny PZP“ a po zadaní minimálneho počtu údajov  Vám vypočítame najvýhodnejšiu cenu PZP pre Vaše auto, samozrejme pri každej cene poistenia uvidíte aj Benefity v cene poistenia.

Ak Vás naša ponuka osloví stačí kliknúť na „Vybrať“ a postupovať ďalej v uzavretí poistenia, poistenie sa stáva aktívne zaplatením. Samozrejmosťou je, že poistná zmluva ako aj všetky ostatné dokumenty prídu priamo do Vášho mailu.  Ak sa rozhodnete využiť rozšírenú verziu našej kalkulačky, pre prípad, že chcete, čo najpresnejšiu cenu PZP  môžete zodpovedať aj na otázky v časti doplňujúce údaje, kde pri každej otázke vidíte, ktorá poisťovňa ju pre výpočet ceny potrebuje. (pre určenie čo najnižšej ceny však stačí zodpovedať len základné otázky).

Výhodou je, že na našom webe nájdete všetky poisťovne vrátane aktuálne prebiehajúcich akcií takže uzavretie výhodného poistenia nebolo nikdy tak výhodné ako je tomu dnes.

Partneri