10 dôvodov prečo riešiť hypotéku cez nás, a nie na vlastnú päsť!

Publikované: 05.07.2021
  1. Ako spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním úverov, máme prehľad na trhu a poznáme všetky aktuálne akcie jednotlivých bánk.
  1. Ako klient nemusíte študovať rôzne podmienky, propagačné letáky bánk, a navštevovať jednotlivé pobočky… všetko máme naštudované za Vás a vyberieme pre Vás tú najlepšiu ponuku takže Vám šetríme čas a môžete sa venovať svojim záujmom.
  1. Ohľadom financovania nemusíte robiť nič, stačí nás osloviť, a vybavíme všetko za Vás!
  1. Poznáme podmienky poskytovania úverov v každej banke ako aj nastavenie ich úverových produktov, a preto Vám dokážeme povedať, či je daná ponuka naozaj výhodná resp. na čo si dať pozor!
  1. Bežný človek rieši financovanie svojho bývania raz alebo dvakrát za život, preto banky vedia, že ak Vám sprostredkujú hypotéku je malá pravdepodobnosť, že ďalšiu budete vybavovať opäť u nich… ako spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním hypoték, riešime podmienky financovania s našimi klientmi a bankami denno-denne, takže pre banky sme významným partnerom, a vzhľadom na objem sprostredkovaných úverov vieme skôr pre našich klientov vybaviť aj výhodnejšie podmienky.
  1. Každého klienta upozorníme na dodatočné podmienky poskytnutia jeho hypotéky, t.j. už nemôže nastať situácia, že percento úroku budete mať síce nízke, ale hypotéku preplatíte vďaka povinnosti mať uzavreté rôzne iné doplnkové služby, ktoré vlastne ani nepotrebujete.
  1. Poskytnutím hypotéky, naša starostlivosť o Vás nekončí, nakoľko každému nášmu klientovi pred koncom fixácie prepočítame stav jeho aktuálnej hypotéky, skontrolujeme ju s trhom a navrhneme najlepšie riešenie, či hypotéku ponechať, alebo ju refinancovať novou, samozrejme s vyčíslením všetkých dodatočných nákladov. (napr. poplatky za kataster, povinnosť uzavrieť životné poistenie, alebo mať spoplatnený účet v banke..)
  1. Naše služby sú pre Vás bezplatné a naša starostlivosť Vás nestojí ani jeden cent, bez ohľadu na to, koľko času spolu strávime pri hľadaní najlepšieho riešenia, nakoľko banky platia nás za sprostredkovanie úveru.
  1. S nami máte istotu, že dostanete to najlepšie čo trh ponúka nie len pri poskytnutí hypotéky, alebo jej refinancovaní, ale aj pri poistení nakoľko naša spoločnosť sa špecializuje aj na poistenie a leasing.
  1. Našim cieľom je Vaša spokojnosť s poskytnutým úverom, nie len pri jeho dojednaní ale aj jeho správe. Keďže úver nie je krátkodobá záležitosť, snažíme sa budovať s Vami dlhodobú spoluprácu.
 

Partneri