PZP ako si vybrať správnu www stránku na uzavretie poistenia

Publikované: 05.07.2021

V minulom článku sme si povedali, na čo všetko treba prihliadať pri uzavretí povinného zmluvného poistenia, ako si všimnúť potrebný rozsah poistného krytia, dodatočné výhody a služby, ktorá daná poisťovňa ponúka. Uzavrieť PZP cez www stránku nie je ničím výnimočným, častokrát však uzavretím poistenia a zaplatením poistného služby daného online porovnávača končia. V prípade, že chcete zmeniť korešpondenčnú adresu na zmluve, alebo frekvenciu platenia, alebo ste z nejakého dôvodu vymenili evidenčné číslo a potrebujete danú zmenu riešiť s poisťovňou neostáva Vám nič iné len písať listy a žiadať o zmenu priamo poisťovňu osobne…

Stala sa Vám poistná udalosť? Je jedno či ste ju spôsobili Vy ako vinník nehody, alebo bola daná škoda spôsobená Vám… máte poruchu na vozidle, napríklad defekt, vybitú batériu, zabuchnuté kľúče…. alebo len jednoducho potrebujete Vaše poistenie prehodnotiť a získať výhodnejšiu ponuku?

Stačí ak sa zveríte do našich rúk a uzatvorením PZP poistenia prostredníctvom našej stránky TU sa zbavíte všetkých Vašich starostí ohľadom poistenia Vášho vozidla.

Naša spoločnosť Vám dokáže plnohodnotne zabezpečiť komplexný servis:

  • vybavenie poistenia vozidla (PZP, Havarijné poistenie, GAP)
  • financovanie vozidla prostredníctvom leasingových spoločností, alebo spotrebných úverov
  • pomoc a poradenstvo pri poruche alebo nehode
  • aktívne riešenie poistných udalostí

Ak sa chcete presvedčiť o kvalitách našich služieb tak nás neváhajte kontaktovať:-)

Team Finančnej kalkulačky

info@financnakalkulacka.sk

0918 024 466

Partneri